![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12012104
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita halmstad norre port pastell vattenfärg
-
6275 Pastell
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Kvinnoporträtt, ..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:56
-
6018 Pasteller
2 st, L Smidt, landskap. Signerade. Bildmått: 19x2..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:12
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita halmstad norre port pastell vattenfärg
-
6275 Pastell
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Kvinnoporträtt, ..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:56 -
6018 Pasteller
2 st, L Smidt, landskap. Signerade. Bildmått: 19x2..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:12